TH 1300 3V - střešní tříotáčkový ventilátor

Ventilátor je univerzální pro odvod i přívod, změna použití je pouze otočením ventilátorové jednotky po uvolnění montážních spon a vložením (vyjmutím) usměrňovací vložky.

Skříň
Skříň je vyrobena z ocelového galvanizovaného plechu, stříška z hliníku, obojí opatřeno černým epoxidovým lakem.

Oběžné kolo

Oběžné kolo je z ocelového plechu.

Motor

Motor je asynchronní s kotvou nakrátko, s trojím vinutím pro troje otáčky. Motory jsou vybaveny tepelnou pojistkou. Ložiska jsou kuličková. Tuková náplň ložisek je na dobu jejich životnosti. Třída izolace F, krytí IP44.

Směr průtoku

Průtok vzdušiny je možno změnit otočením ventilátorového dílu s motorem a oběžným kolem po povolení a sejmutí stahovacích objímek.

Svorkovnice

Svorkovnice je umístěna na skříni ventilátoru, obsahuje rozběhový kondenzátor.

Regulace otáček

Regulace otáček se provádí standardně přepínačem, při požadavku na plynulou regulaci změnou napětí elektronickými nebo transformátorovými regulátory. Při použití elektronických fázově řízených regulátorů se může zejména při nízkých otáčkách projevit intenzivní parazitní hluk. V tom případě je nutno použít transformátorovou regulaci.

Montáž

Střešní ventilátory TH se montují montážní základnou na vodorovné střešní konstrukce nebo stavebně připravené zděné sokly. Dále je možno použít sokly JMS a JBS.

 

Rádi Vám s výběrem poradíme. Neváhejte a kontaktujte nás:


Dostupnost: na obj. 2-3 týdny
Kód: TH13003V

27520Kč vč. DPH
TH 1300 3V - střešní tříotáčkový ventilátor