Cena dopravy

 

Způsob dopravy

Platba dobírkou

Platba předem

 Zdarma při objednávce nad

 Česká pošta  129 Kč  99 Kč  5 000 Kč
 DPD by WEDO
 139 Kč  109 Kč  5 000 Kč
 Zaslání na Slovensko  250 Kč  250 Kč  5 000 Kč

Osobní odběr Brno - Rostislavovo náměstí 7 (Královo pole)

Při volbě osobního odběru v Brně - Rostislavovo náměstí 7 (Královo pole) prosím vyčkejte na e-mail s výzvou k osobnímu odběru. Při osobním odběru je nutno mít zboží předem zaplaceno převodem z účtu a poté zde zboží pouze odebrat.

Česká pošta a DPD by WEDO

U zboží, které má prodávající k dispozici na skladě, je zboží zasláno nejpozději do tří dnů po potvrzení objednávky prodávajícím, případně je termín dodání stanoven na základě dohody mezi prodávajícím a kupujícím.  Pokud není možné zboží dle objednávky kupujícího odeslat do tří dnů, sdělí toto prodávající kupujícímu do druhého pracovního dne po obdržení objednávky spolu s termínem dodání.

Záslání zboží na Slovensko

Při volbě zaslání zboží na Slovensko na dobírku je cena zásilky při doručení přepočtena dopravcem dle aktuálního kurzu na eura a částka je vybírána od zákazníka v eurech.

Při volbě platby na účet předem v eurech - vyčkejte prosím s platbou na e-mail s platebními instrukcemi. Částka za zboží bude přepočtena dle aktuálního kurzu a pro platbu je využíván slovenský eurový účet 2100911644 /2010.

Pokud jste na Slovensku plátce DPH a zadáte při objednávce platné DIČ - bude Vaše objednávka fakturována bez DPH.