Ventilátor SILENT DUAL 100 - BOOST / pohyb. čidlo + doběh / trvalý provoz

Malý axiální ventilátor, který automaticky pracuje ve třech režimech - BOOST, pohybové čidlo + časový doběh a trvalý provoz. Je-li aktivováno pohybové čidlo nebo zaznamenán nárůst vlhkosti, ventilátor se spustí v přednastaveném režimu pro dosažení co nejnižší spotřeby energie a hladiny hluku.

Skříň
Skříň je z ABS, barva je bílá. Výtlak je směrem dozadu, průměr výtlačného hrdla je 99 mm. Skříň je určena k montáži na stěnu nebo do podhledu. Ventilátor obsahuje snímatelnou zpětnou klapku. Vzduch je odváděn středem a po obvodu čelní mřížky. Proudění vzduchu je podobné standardním mřížkám, ale při využití aerodynamického designu dual konceptu umožňuje dosažení vyššího dispozičního tlaku ventilátoru.Oběžné kolo
Oběžné kolo je axiální, vyrobené z nárazuvzdorného plastu.

Motor
Bezúdržbový AC motor splňující požadavky na přesné větrání s nejvyšší třídou energetické účinnosti a nízkými hlukovými parametry. Sestava motoru a oběžného kola je umístěna na silentblocích. Motor je vybaven tepelnou pojistkou, maximální provozní teplota okolí 40 ºC, krytí IP45.

Svorkovnice

Svorkovnice je přístupná po sejmutí čelní mřížky na skříni ventilátoru. Snadné připojení 2 vodiči (L, N).

Regulace otáček

Ventilátor umožňuje autonomní regulaci otáček. Při řízeném větrání přizpůsobuje svůj výkon podmínkám okolního prostředí, které snímá vestavěnými čidly (pohybu a vlhkosti) bez nutnosti zásahu obsluhy.

Montáž

Montáž ventilátoru se provádí na stěnu nebo do podhledu, v horizontální i vertikální poloze.Pokyny
Ventilátory jsou vhodné pro prostory koupelen.

Video
K dispozici je montážní videonávod.

Rádi Vám s výběrem poradíme. Neváhejte a kontaktujte nás:


Dostupnost: skladem
Kód: SILENT DUAL 100

3520Kč vč. DPH