Ventilátor do koupelny ICON 60 - 150mm, kuličková ložiska

Nadčasový designový ventilátor ICON 60 je určen pro Vaši koupelnu, WC či kuchyň. Jeho předností je tichý provoz, netradiční kruhový design a velice snadná montáž. Stane se stylovým doplňkem Vašeho interiéru.
ICON 60 je největší z řady iCON. Opět je možná instalace na stěnu i strop formou zapuštěné nebo nástěnné montáže. Výkonem je vhodný pro velké koupelny, domácí kuchyně nebo obytné společné místnosti. Maximální průtok je 260 m3/hod, maximální tlak je 135 Pa. Odtahové potrubí o průměru 150 mm může mít délku až 9 m. Napájení je 230 V/50 Hz, příkon 75 W.

Pro ventilátory iCON15 eco a iCON15S eco platí rozměry: E=68 mm a F=108 mm.

*hmotnost ventilátoru bez transformátoru u varianty SELV (transformátor o rozměrech 115x50x35 mm) váží 230 g.

Montáž
Montáž ventilátoru je velmi jednoduchá a rychlá a lze ji popsat ve čtyřech základních krocích. Vyvrtáte otvor do stěny, připojíte elektrické vodiče, vložíte modul pokud jej máte jako příslušenství a nakonec připevníte čelní kryt.

Pružné konzole usnadňují zapuštěnou montáž na nerovné povrchy. iCON 30 a iCON 60 jsou dodávány  včetně krycí příruby (alternativa k zapuštěné montáži). Zaměnitelné ovládací moduly „Snap-in“ lze rychle a jednoduše vložit do ventilátoru, elektricky propojit  a tím zvolit požadované ovládání a funkce ventilátoru.

Ovládací moduly
Všechny modely je možné osadit doplňkovými moduly, které společně ze základním ventilátorem vytvoří komfortnější řešení větrání daného prostoru. Mezi základní moduly patří stále oblíbený provázkový (tahový), časový (nastavitelná doba doběhu) nebo časový s náběhem 2 min. Další nabízené moduly již umožňují automatický chod ventilátoru za určitých podmínek. Např. modul HTM spustí ventilátor při dosažení určité vlhkost v místnosti. Ventilátor je pak v chodu dokud vlhkost neklesne pod nastavenou hodnotu. Tento modul umožňuje ovšem i manuální spuštění nezávisle na vlhkosti, a to jak pomocí integrovaného provázku, tak i externím vypínačem. Inframoduly reagují na pohyb osob v místnosti. Modul PRTM má nastavitelný časový doběh. Modul PRHTM má navíc i vlhkostní čidlo.

Veškeré moduly naleznete v příslušenství k tomuto ventilátoru.

Rádi Vám s výběrem poradíme. Neváhejte a kontaktujte nás:


Dostupnost: skladem
Kód: 72002

5540Kč vč. DPH