Ventilátor do koupelny ICON 15 SELV 12V - 100mm, kuličková ložiska

Nadčasový designový ventilátor ICON 15 je určen pro Vaši koupelnu, WC či kuchyň. Jeho předností je tichý provoz, netradiční kruhový design a velice snadná montáž. Stane se stylovým doplňkem Vašeho interiéru.
ICON 15 SELV je ideální pro menší koupelny a toalety. Lze jej montovat do zóny 1 (např. sprchový kout). Maximální průtok je 78,8 m3/hod, maximální tlak je 30 Pa. Odtahové potrubí o průměru 100 mm může mít délku maximálně 4 m. Napájení je 12 V DC, transformátor (115x50x35 mm) je součástí dodávky, příkon pouze 7,5 W.

Barevnou verzi ICON 12 V DC lze dodat rovněž; volte základní ventilátor v bílé verzi + barevný kryt pro ventilátor.

Pro ventilátory iCON15 eco a iCON15S eco platí rozměry: E=68 mm a F=108 mm.

*hmotnost ventilátoru bez transformátoru u varianty SELV (transformátor o rozměrech 115x50x35 mm) váží 230 g.

Montáž
Montáž ventilátoru je velmi jednoduchá a rychlá a lze ji popsat ve čtyřech základních krocích. Vyvrtáte otvor do stěny, připojíte elektrické vodiče, vložíte modul pokud jej máte jako příslušenství a nakonec připevníte čelní kryt.

Pružné konzole usnadňují zapuštěnou montáž na nerovné povrchy. iCON 30 a iCON 60 jsou dodávány  včetně krycí příruby (alternativa k zapuštěné montáži). Zaměnitelné ovládací moduly „Snap-in“ lze rychle a jednoduše vložit do ventilátoru, elektricky propojit  a tím zvolit požadované ovládání a funkce ventilátoru.

Ovládací moduly
Všechny modely je možné osadit doplňkovými moduly, které společně ze základním ventilátorem vytvoří komfortnější řešení větrání daného prostoru. Mezi základní moduly patří stále oblíbený provázkový (tahový), časový (nastavitelná doba doběhu) nebo časový s náběhem 2 min. Další nabízené moduly již umožňují automatický chod ventilátoru za určitých podmínek.

Veškeré moduly naleznete v příslušenství k tomuto ventilátoru.

Rádi Vám s výběrem poradíme. Neváhejte a kontaktujte nás:


Dostupnost: skladem
Kód: 72191

6970Kč vč. DPH