Větrací stěnový set TL98P s regulací a filtrem

Přívodní větrací sety TL98 jsou určené pro sklady, garáže, sklepy, spíže, malé kotelny a místnosti s dokonale těsnými okny a dveřmi. Instalují se všude tam, kde chceme zajistit přirozené větrání - tj. odvod nebo přívod vzduchu účinkem rozdílných hustot vnitřního a venkovního vzduchu nebo působením větru. Prakticky se provádí osazením volných nebo uzavíratelných větracích otvorů do venkovní stěny.POPIS
Přívodní větrací sety TL98 jsou určené pro sklady, garáže a jiné technické místnosti (TL98E) nebo obytné místnosti, domy a kanceláře (TL98P).
Set obsahuje vnitřní část, potrubí do stěny a venkovní mřížku. Standardně je dodáván s ochranou proti vniknutí zkondenzované vody a nastavitelným vnitním krytem s hlukovou izolací, který umožňuje směrování proudu vzduchu a regulaci množství přiváděného vzduchu.

PROVEDENÍ

TL98E
Základní provedení se stavitelním čelním krytem.
TL98P
Komfortní provedení s přesnou regulací (stupnice 0 až 10) a prachovým filtrem.

INSTALACE

Přívodní prvek doporučujeme umístit v horní části místnosti – nejlépe nad okenní otvor, pod kterým je radiátor. Toto umístění zajistí směšování přicházejícího chladného vzduchu s teplým vzduchem v místnosti s maximálním komfortem pro uživatele.

ÚDRŽBA
K zabezpečení odpovídajícího množství přiváděného vzduchu je nutné udržovat filtr čistý. Výměnu nebo vyčištění filtru doporučujeme každého půl roku. Standardní filtr dodávaný v setu je omyvatelný běžnými mycími prostředky.

Rádi Vám s výběrem poradíme. Neváhejte a kontaktujte nás:


Dostupnost: skladem
Kód: TL98P

1690Kč vč. DPH
Větrací stěnový set TL98P s regulací a filtrem