Ventilátor do koupelny QB 100 T - kuličková ložiska, časový doběh

Ventilátor pro kratší vzduchotechnické potrubí s nízkou tlakovou ztrátou, případně k odsávání přímo přes zeď. Ventilátor je osazen kuličkovými ložisky, časovým doběhem 1-25 minut a je bez zpětné klapky.

CHARAKTERISTIKA
• Ventilátor pro kratší vzduchotechnické potrubí s nízkou tlakovou ztrátou, případně k odsávání přímo přes zeď
• Provedení QB 100 a QB 100T
• Bez zpětné klapky
• Kuličková ložiska
• Skříň je vyrobena z vysoce kvalitního plastu ABS poskytujícímu dlouhou životnost a odolnost vůči nárazům. Bílá barva RAL 9010 odolná vůči UV záření
• Snadná a rychlá instalace v horizontální nebo vertikální poloze

PODMÍNKY PROVOZU
Ventilátor je určen pro provoz ve vnitřním základním prostředí s okolní teplotou od 0 °C do +50 °C, pro dopravu čistého vzduchu bez prachu, mastnot, výparů chemikálií a dalších znečištění. Dále je nutné zajistit, aby ventilátor nenamrzal, nestékal do něj a neusazoval se v něm kondenzát vody z potrubí. Elektrické krytí motoru ventilátoru je IPX4.

POUŽITÍ
Tento typ ventilátorů je vzhledem ke svým parametrům předurčen k použití pro kratší vzduchotechnické potrubí s nízkou tlakovou ztrátou, případně k odsávání přímo přes zeď

OBĚŽNÉ KOLO
Oběžné kolo je axiální. Je vyrobeno z nárazuvzdorného plastu bílé barvy

MOTOR
AC motor je vybaven kuličkovými ložisky s tukovou náplní na celou dobu životnosti a tepelnou pojistkou proti přetížení. Dvojitá elektrická izolace (bez nutnosti uzemnění). Napájení 230 V/50 Hz. Krytí IPX4. Pracovní teplota maximálně +50°C.

SMĚR PRŮTOKU

Směr průtoku je od přední sací mřížky k zadnímu výfukovému hrdlu

INSTALACE
Snadná a rychlá instalace v horizontální nebo vertikální poloze. Zadní strana ventilátoru je připravena pro přímou montáž do zdi nebo stropu pomocí 4 šroubů, které jsou dodávány spolu s hmoždinkami standardně k ventilátorům.

Rádi Vám s výběrem poradíme. Neváhejte a kontaktujte nás:


Dostupnost: skladem
Kód: QB100T

790Kč vč. DPH
Ventilátor do koupelny QB 100 T - kuličková ložiska, časový doběh