Ventilátor do koupelny ICON 15 antracit - 100mm, kuličková ložiska

Nadčasový designový ventilátor ICON 15 je určen pro Vaši koupelnu, WC či kuchyň. Jeho předností je tichý provoz, netradiční kruhový design a velice snadná montáž. Stane se stylovým doplňkem Vašeho interiéru.

Vzhledem ke svým technickým parametrům jsou tyto ventilátory určeny k použití pro kratší ventilační potrubí s nízkou tlakovou ztrátou maximálně do 4 metrů, případně k odsávání přímo přes stěnu. Ventilátor je díky své speciální konstrukci předního krytu vybaven zpětnou klapkou, která slouží k zabránění vracení nežádoucích pachů zpět do místnosti. Ventilátor je kompatibilní se vzduchovody shodného průměru. Tělo ventilátoru je vyrobeno z hmoty ABS. Krytí IPX4.

Zapuštěný přímo do zdi nebo stropu působí nenápadně a přesto velmi stylově zvláště v malých prostorech. Maximální průtok je 68 m3/hod, maximální tlak je 32 Pa. Odtahové potrubí o průměru 100 mm může mít délku maximálně 4 m. Napájení je 230 V/50 Hz, příkon 9,2 W.

Pro ventilátory iCON15 eco a iCON15S eco platí rozměry: E=68 mm a F=108 mm.

*hmotnost ventilátoru bez transformátoru u varianty SELV (transformátor o rozměrech 115x50x35 mm) váží 230 g.

Montáž
Montáž ventilátoru je velmi jednoduchá a rychlá a lze ji popsat ve čtyřech základních krocích. Vyvrtáte otvor do stěny, připojíte elektrické vodiče, vložíte modul pokud jej máte jako příslušenství a nakonec připevníte čelní kryt.

Pružné konzole usnadňují zapuštěnou montáž na nerovné povrchy. iCON 30 a iCON 60 jsou dodávány  včetně krycí příruby (alternativa k zapuštěné montáži). Zaměnitelné ovládací moduly „Snap-in“ lze rychle a jednoduše vložit do ventilátoru, elektricky propojit  a tím zvolit požadované ovládání a funkce ventilátoru.

Ovládací moduly
Všechny modely je možné osadit doplňkovými moduly, které společně ze základním ventilátorem vytvoří komfortnější řešení větrání daného prostoru. Mezi základní moduly patří stále oblíbený provázkový (tahový), časový (nastavitelná doba doběhu) nebo časový s náběhem 2 min. Další nabízené moduly již umožňují automatický chod ventilátoru za určitých podmínek. Např. modul HTM spustí ventilátor při dosažení určité vlhkost v místnosti. Ventilátor je pak v chodu dokud vlhkost neklesne pod nastavenou hodnotu. Tento modul umožňuje ovšem i manuální spuštění nezávisle na vlhkosti, a to jak pomocí integrovaného provázku, tak i externím vypínačem. Inframoduly reagují na pohyb osob v místnosti. Modul PRTM má nastavitelný časový doběh. Modul PRHTM má navíc i vlhkostní čidlo.

Veškeré moduly naleznete v příslušenství k tomuto ventilátoru.

Rádi Vám s výběrem poradíme. Neváhejte a kontaktujte nás:


Dostupnost: skladem
Kód: 72005

3090Kč vč. DPH