EB 100 N HT - radiální ventilátor, zpětná klapka, časový doběh, hygrostat

Ventilátory EB jsou vhodné pro relativně dlouhé vzduchovody s větší tlakovou ztrátou nebo k odvětrání přímo přes stěnu. Ventilátory lze použít pro větrání v bytové výstavbě, ve spojení s hygrostatem nebo s hygrostatem kombinovaným s termostatem pro odvětrání vlhkých prostor. Ventilátor je osazen zpětnou klapkou a je vybaven vestavěným hygrostatem (60 - 90%) s nastavitelným časovým doběhem 5-25 minut.

Technické parametry

Skříň
Skříň je z nárazuvzdorného plastu, barva je bílá. Skříň je určená k montáži na stěnu. Ve výtlaku ventilátoru je zpětná klapka.

Oběžné kolo
Oběžné kolo je radiální, plastové s dopředu zahnutými lopatkami. Oběžné kolo je staticky a dynamicky vyvážené.

Motor
Motor je asynchronní s kotvou nakrátko a stíněným pólem. Motor je vybaven ochranou proti přehřátí. Maximální provozní teplota okolí je 40 ˚C. Motor má kluzná ložiska. Krytí IPX2.

Svorkovnice

Svorkovnice je přístupná po sejmutí čelní mřížky a víka svorkovnice, připojení pod omítkou nebo kabelem na omítce. Svorkovnice obsahuje odlehčovací sponu proti vytržení kabelu.

Regulace otáček

Regulace otáček se provádí elektronickým regulátory otáček změnou napětí.

Hluk
Hluk emitovaný ventilátorem je měřen ve vzdálenosti 1,5 m v ose ventilátoru na straně sání.

Montáž
Montáž bez omezení horizontálně nebo vertikálně pomocí papírové montážní šablony, která je součástí dodávky. V dodávce jsou i hmoždinky a šrouby.

Rádi Vám s výběrem poradíme. Neváhejte a kontaktujte nás:


Dostupnost: centrální sklad 2-3 dny
Kód: EB100NHT

5350Kč vč. DPH