MINIFAN HI - ventilační jednotka

Ventilátory jsou určeny jako centrální odvětrání pro rodinné domky, sociální zařízení, kanceláře a menší provozovny. Výhodně lze při instalaci do podhledu použít flexohadice a talířové ventily. Ventilátory lze použít ve spojení s hygrostatem HIG 2 nebo s hygrostatem kombinovaným s termostatem pro odvětrání vlhkých prostor.Skříň

Skříň je vyrobena z nárazuvzdorného plastu ABS, barva je světle šedá. Skříň se skládá ze dvou částí, spojených sponami z polypropylenu. Na skříni jsou 3 sací hrdla a jedno výtlačné. Dvě sací hrdla jsou standardně opatřena záslepkami. Díl s motorem lze snadno vyjmout pro účely čištění a revizí.Oběžné kolo
Oběžné kolo je radiální, s dopředu zahnutými lopatkami a je staticky a dynamicky vyvážené.

Motor
Motor je asynchronní s vnějším rotorem. Motor má tepelnou ochranu proti přehřátí. Izolace třídy B. Provoz. teplota okolí je -20˚ až +50˚C. Krytí IP44.

El. připojení

Ventilátor obsahuje svorkovnici, která je přístupná pod otevíracím krytem na čele skříně.

Regulace
Ventilátory jsou standardně 3-rychlostní. Pro přepnutí je třeba použít 3-polohový přepínač, který není součástí dodávky.

Montáž
Montáž se provádí 4-mi šrouby na stěnu nebo strop. Otvory jsou na zadní stěně a mají Ø 5 mm. Podle požadovaného počtu sacích hrdel se odstraní přebytečné záslepky.

Rádi Vám s výběrem poradíme. Neváhejte a kontaktujte nás:


Dostupnost: skladem
Kód: MINIFANHI

6302Kč vč. DPH
MINIFAN HI - ventilační jednotka
Doporučené příslušenství