HV 300 RC - axiální ventilátor, automatická žaluzie, reverzni chod, bezdrátový ovladač

Ventilátory jsou vhodné pro krátké vzduchovody s velmi nízkou tlakovou ztrátou nebo k odvětrání přímo přes stěnu nebo okno. Ventilátory lze použít pro větrání v bytové výstavbě, společenských místnostech, kancelářích, obchodech a restauracích.Skříň
Skříň je z nárazuvzdorného plastu, barva je bílá. Ventilátor je vybaven zpětnou žaluziovou klapkou s elektrickým pohonem. Klapka se otevírá zároveň se zapnutím ventilátoru. Model je vybaven kontrolkami provozu.

Oběžné kolo
Oběžné kolo je axiální z kvalitního nárazuvzdorného plastu. Má aerodynamicky a výkonově optimalizované lopatky, na hřídeli zajištěno centrálním šroubem proti sklouznutí.


Motor
Motor je asynchronní s pomocnou fází v provedení s vnějším rotorem. Motor má kluzná ložiska s tukovou náplní na dobu životnosti. Krytí IPX4. Provedení s dvojitou izolací a tepelnou ochranou.

Směr průtoku
Směr průtoku je od oběžného kola k statoru, průtok lze měnit u modelu HV 300 AE regulátorem REB 1R, u modelu A regulátorem CR 300, u modelu RC dálkovým bezdrátovým ovládáním.

Svorkovnice
Svorkovnice je přístupná po sejmutí čelní mřížky ventilátoru. Připojení je kabelem pod omítkou nebo po omítce. Svorkovnice obsahuje odlehčovací sponu proti vytržení kabelu.

Regulace otáček
HV 300RC se ovládá bezdrátovým ovládačem, který je součástí dodávky ventilátoru a má 6 provozních režimů:

1. vypnutý ventilátor s uzavřenou žaluzií (kontrolky nesvítí)
2. spuštěný ventilátor s otevřenou žaluzií v režimu odvodu z místnosti s vyššími otáčkami (oranžová kontrolka svítí)
3. spuštěný ventilátor s otevřenou žaluzií v režimu odvodu z místnosti s nízkými otáčkami (svítí oranžová i zelená kontrolka)
4. vypnutý ventilátor s otevřenou žaluzií (přirozené větrání – zelená kontrolka svítí)
5. ventilátor v režimu přívodu vzduchu do místnosti (reverzní režim) s vyššími otáčkami (oranžová kontrolka bliká)
6. ventilátor v režimu přívodu vzduchu do místnosti s nižšími otáčkami (oranžová kontrolka bliká, svítí zelená kontrolka)

Pozor!
rádiový ovladač může ovládat více ventilátorů, každý ovladač a ventilátor má 4místný kód (4 přepínače s polohou 0 nebo 1), výrobcem je nastaven na „0000“. Kód na ovladači musí být shodný s kódem ventilátoru. Modifikace kódu se u ovladače provádí malým šroubovákem po vyjmutí baterií. U
ventilátoru jsou přepínače pod mřížkou vedle kontrolky zapnuto.Hluk
V tabulce jsou uvedeny hodnoty akustického tlaku ve vzdálenosti 3 m v bodě B pro namontovaný ventilátor. V tabulce jsou uvedeny hodnoty korekcí pro získání akustického výkonu Lwa ve středních frekvencích oktávových pásem pro sání a výtlak.

Montáž
Montáž se provádí do okna s jednoduchým nebo dvojitým zasklením o síle 3 až 25 mm. Pomocí 3 svorníků lze ventilátor namontovat jako nástěnný ventilátor pro přívod nebo odvod vzduchu přes stěnu. Montáž je možná do stěn se sílou 25 až 300 mm.

 

 

Rádi Vám s výběrem poradíme. Neváhejte a kontaktujte nás:


Dostupnost: skladem
Kód: HV300RC

15251Kč vč. DPH
HV 300 RC - axiální ventilátor, automatická žaluzie, reverzni chod, bezdrátový ovladač